Teslimat Koşulları

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 15 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzak ve yakınlığına göre 15 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından ************* garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

**************** on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

 İnsan Kaynakları

 

İnsan Kaynakları Politikamız

 

Müşteri odaklı , çalışma prensibini ve kurumsal yönetim ilkelerini benimsemiş, Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda çalışan yüksek potansiyel sahibi insan kaynağını şirketimize kazandırmak,çalışanlarımızın başarı ve mutluluğunu hedef alacak çalışmalarla şirket verimliliğini sürekli yükseltmektir.

 

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Tezcan mobilya  bünyesinde çalışanlarımızın bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlayarak mobilya ve aksesuar alanında en değerli ve nitelikli iş gücünü yetiştirmektir.

 

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, perakende sektöründe çalışmak için en çok tercih edilen Şirket olmaktır.

 

 Tezcan mobilya İade Prosedürü

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardan olup ilgili yasal mevzuat hükümleri uygulanmaktadır.

 

İadenin, satın alınan ürünün teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Kullanılan ve/veya montajı yapılan ürünlerde 14 gün içinde olsa dahi iade işlemi yapılamaz.

 

İade talebinizin kabulü için ürünlerinizin kullanılmamış, tüm standart aksesuarları ve parçaları ile ambalajı içinde eksiksiz ve hasarsız iade edilmiş olması gerekmektedir. Montaj ve kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilemez.

 

Ürünü tarafımıza …………… anlaşmalı kargo kodumuz ……………ile Tezcan mobilya tarafından gönderimi yapılan ürünlerde Güeşevler mah.Şehit Ömer Halis Demir bulvarı No: 250 ALTINDAĞ/ ANKARA adresine,  fatura üzerinde farklı bir gönderici ad ve adresi mevcut ise belirtilen bu adrese iade etmeniz gereklidir. Farklı kargo firması ile gelen iadelerin ödemeleri tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

 

Yapılacak değerlendirme sonrası iade prosedürüne uygun iade edilmiş olması halinde, ürün bedeli tahsilat şekline uygun olarak geri ödenecektir.

   

 

GARANTİ ŞARTLARI


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tezcan mobilya ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız.

Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.


Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır.


Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tezcan mobilya garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/arızalı çıkması halinde 03123403020 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.