MİSYON & VİZYON

 

Misyon

 

Mutlu anlara eşlik edecek,değer katacak,estetik konforu foksiyorel kaliteli mobilyave dekarasyon ürünlerimizi müşrerilerimizin beğenisine sunmak.

 

Vizyon

 

Sunduğumuz ürün ve hizmetleri daima daha iyiye taşıma yaklaşımıyla,teknolojik gelişmeleri süreçlerimize uyarlayarak değişime ve gelişime açık bir şekilde hedeflerimize doğru yol alırken tüm paydaşlarımız ile birlikte büyümek

 

KALİTE POLİTİKASI

 

‘’Mutluluk evinizde başlar’’ felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe kırk yıllık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

 

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

 

Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Daha İleriye, En İyiye’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

 

ÜRÜN YELPAZESİ

Tezcan mobilya, mağazamızda ana ürün grupları mobilya ve beyaz eşya Vestel grubu olarak yer almaktadır. Bir evin   veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mobilya ve beyaz eşya ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere çok  çeşitli  ürünler mağazamızda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Mobilya ürün grubu; salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, ürünleri, banyo dolapları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde   değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır.

Tezcan mobilya; mobilya alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten yerli ve yabancı tedarikçilerle  anlaşmaları bulunmaktadır.
 Tezcan mobilya, mağazamızda her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmektedir.

 Modern yaşamın estetiğinden aldığımız ilhamla, zamanın ruhuna uygun, güncel trendleri yakalayan

 koleksiyonlar oluşturuyoruz.

 

TEZCAN MOBİLYA İLKELERİ

 

İNSANA SAYGI DUYMAK

*Kurum içi ve dışında verimli, etkin ve saygı temelli iletişim kurmak

*Ekip ruhunu ve dayanışma anlayışını güçlendirmek.

*Fikirlere değer vermek ve eşitlik ilkesini benimsemek.

*Tüm paydaşlarla saygı ve güvene dayalı işbirlikleri yapmak

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTTIRMAK

*Çözüm odaklı olmak

*Güvenilir ve güler yüzlü olmak

*Müşterilerin hayatını kolaylaştırmak.

*Alışveriş deneyimini daha iyiye taşımak.

 

DAİMA DAHA İYİNİN ARAYIŞINDA OLMAK

*Değişime açık olmak.

*Herşeyden ilham almak.

*Farklı olmak,fark yaratmak

*Sürekli eğitime,bireysel gelişme odaklı ve donanımlı olmak.

 

DÜRÜST VE AHLAKLI OLMAK

*Kurumun ve bireylerin haklarını korumak.

*Kurucu ve ilkelerini en doğru şekilde temsil etmek

*Kurum kültürünü dürüstlük,ahlak,eşitlik ve sorumluluk esası üzerine kurmak.